قوانین و مقرارات استفاده از سایتالف- قوانین کلی

استفاده‌ی شما از وب‌ سایت گیاه درمانی شفا و سفارش كالا و خدمت در این وب ‌سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و مقررات زیر تلقی می‌شود:
1- خرید کالا و خدمت از وب ‌سایت گیاه درمانی شفا بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود. تمامی كالاها و خدمات این شرکت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
2- خدمات و محتویات این وب‌سایت براى استفاده‌ی شخصى و غیرتجارى بازدیدکنندگان و مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وب‌سایت متعلق به گیاه درمانی شفا (واقع در استان کردستان، شهر سنندج، انتهای شهرک صنعتی شماره یک) است و هرگونه استفاده از این داده‌ها بدون اطلاع قبلی و اجازه‌ی کتبی مسئولین ذی‌ربط گیاه درمانی شفا پیگرد قانونی خواهد داشت.
3- استفاده از محتویات وب‌سایت گیاه درمانی شفا برای وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های شخصی که منافع غیرتجاری دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.
4- كاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب‌سایت گیاه درمانی شفا مقاصدی خارج از دریافت اطلاعات فنی یا سفارش اینترنتی کالا و خدمت دنبال نکنند.
5-كاربران هنگام سفارش كالا و خدمت ملزم هستند اطلاعات صحیح و كامل خود را در وب‌سایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست سفارش یا نوبت مطب و تحویل به‌موقع آن خواهد شد.
6-شرکت گیاه درمانی شفاهیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کارکرد وب‌سایتش، که ممکن است ناشى از عوامل خارج از توانایی مدیریت این وب‌سایت (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و موارد مشابه) باشد، ندارد.
7-شرکت گیاه درمانی شفاهیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌هایی که ارتباط به آن‌ها به واسطه‌ی آگاهی و یا لینک در وب‌سایت گیاه درمانی شفا شکل می‌گیرد، ندارد.
8- تمام ابزاری که در وب‌سایت گیاه درمانی شفا با هدف ارتباط با مشتریان به‌کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با سفارش كالا و خدمت باشد. فروشگاه برگ سبز هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام‌های کاربران نمی‌پذیرد. نظرات و پیام‌های کاربران پس از تأئید مدیر وب‌سایت، برای اعلان عمومی، درج خواهند شد.
9- تمام شرایط و خدمات وب‌سایت گیاه درمانی شفا بر مبنای آخرین سیاست‌های این فروشگاه شکل گرفته و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
10- ارتباط الکترونیکی گیاه درمانی شفا با کاربران فقط از طریق دامنه‌ی SHAFA320.COM (شامل وب‌سایت، پست الکترونیکی، وبلاگ و موارد مشابه) برقرار شده، و فقط با استفاده از آدرس پست الکترونیکی‌ای که کاربران در سایت درج کرده‌اند صورت می‌پذیرد. در صورت لزوم ارتباط تلفنی یا پستی نیز، این ارتباط با تلفن‌ها و آدرس‌های اعلام‌شده توسط کاربر برقرار می‌شود. گیاه درمانی شفا به هیچ وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

ب- ارتباط مستقیم با کاربران

1- گیاه درمانی شفا به‌دنبال رضایت کامل مشتریان خود است. اگر به هر دلیلی نتوانست انتظار شما را برآورده کند، لطفاً با پرکردن و ارسال فرم ثبت شکایت دلیل ناخورسندی خود را به گیاه درمانی شفا اطلاع دهید.
2- کاربران گرامی می‌توانند در هر زمان كه مایل باشند پرسش‌های خود را به یکی از تلفنها یا ایمیلها ذکرشده در بخش تماس با ما برای گیاه درمانی شفا ارسال و در اولین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند.


ج- شرایط و خدمات فروش کالا و ارائه خدمت

1- از نظر حقوقی، در معاملات وب‌سایت گیاه درمانی شفا، گیاه درمانی شفا یا نماینده‌ی رسمی آن به‌عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.
2- فروش کالا یا ارائه خدمت (نوبت دهی مطب ) بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر خریدار آن را در وب‌سایت فروشنده ثبت کرده است.
3- فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا یا ارائه خدمت (نوبت دهی مطب)، مشخصات و نحوه‌ی ارسال کالا یا زمان نوبت دهی را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می‌رساند.
4- چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، مراحل ارسال سفارش از اولین ساعت اداری روز بعد آغاز می شود.
5- در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت سفارش‌ها قادر به مشاهده‌ی تاریخچه‌ی سفارشات خود و وضعیت هر سفارش است.
6- در هر زمان خریدار در صفحه پیگیری نوبت دهی مطب ، می تواند وضعیت نوبت خود را مشاهده نماید.
7- ارزش کالا یا خدمت (نوبت دهی مطب) طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه‌ی مالیات‌ها و عوارض قانونی فروش خواهد بود.